9:30 PM anna m. 2 Comments
w marcu jak w garncu
chwilowo to niestety wielki gar pełen śniegu z zagubioną już dawno odrobiną ciepła :(
w marcu jak w garncu
ReplyDeletechwilowo to niestety wielki gar pełen śniegu
Deletez zagubioną już dawno odrobiną ciepła :(